"" – Latarnik2.0 Podoba się?

Autor bloga

Ciągle mam jeszcze 28 lat, choć niebawem się to zmieni. Jestem „emerytowanym” Redaktorem Naczelnym najstarszego w Polsce serwisu o technologiach mobilnych – mowa o www.palmtop.pl. Aktualnie, dzięki zawirowaniom globalizacyjnym i kryzysowi gospodarczemu, jestem „zesłany” do Rumunii, kraju przedziwnego, pełnego dobrych ludzi i porażających kontrastów. Powiedzcie co innego można robić po studiowaniu w Grecji i stażu w Hiszpanii jak nie pracować w Rumunii? Prawie jak współczesny latarnik :D

Buka z Muminków, czyli Bukareszt. Taką koszulkę zrobili mi przyjaciele na pożegnanie, gdy dowiedzieli się, że przenoszę się do Bukaresztu. W rękach szalik CFR - drużyny z Cluj-Napoca.

Znajomi nazywają mnie „Buka”. Od ponad półtora roku mieszkam w Rumunii, pracuję dla pewnej ogromnej korporacji, a przede wszystkim tęsknie za Bejbikiem.

Z zamiłowania do technologii mobilnych piszę tego bloga, który jest poświęcony telefonom marki Xperia i systemowi operacyjnemu Android OS, który goni iOS i iPhona a ja go ostro dopinguję, bo nie lubię polityki Apple. 

Lubię za to podróżować, co jest ściśle powiązane z tym blogiem jak również z dwoma poprzednimi, które prowadziłem: Xperia X10Xperia arc a teraz Sony Xperia S. Eksploruję Rumunię, fotografuję dziwa tego kraju, podróżuję po Europie i mam dobry kontakt z cywilizacją poza ziemską…

Tekst opisujący moją działalność z www.palmtop.pl nadal aktualny, prawie...

Jestem jak Śmiejący się człowiek z Ghost in the shell, jak Colin Laney z Idoru i Wszystkich jutr. Znam karate i potrafię odbierać maile. Tropię prawdę i "jak nikt inny umiem odnajdować węzłowe punkty w natłoku informacji": tak przynajmniej mówi ulica i szepcze cyberprzestrzeń. Nie wiem, czy to prawda, ale prawdą jest, że mianowano mnie redaktorem naczelnym palmtop.pl, a to zobowiązuje. Jak Batman pracuję od zmierzchu do świtu, inspiracji szukam w mroku. Kiedy Wy śpicie, my buszujemy po zaoceanicznych serwerach tropiąc źródła najświeższych newsów, aby podać je wam na tacy jak świeże pączki. Piszemy artykuły i felietony, testujemy sprzęt, pojedynkujemy się z czasem.

Kiedyś rywalizowaliśmy z redaktorem Starzyńskim na ilość przebiegniętych kilometrów i zrobionych pompek, strzelonych goli itp. - teraz ścigamy się, który z nas szybciej i lepiej Was poinformuje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz