"" – Latarnik2.0 Podoba się?

wtorek, 3 maja 2011

Xperia Arc jako poziomica


Zawsze, kiedy wrócę do rodzinnego domu, tata daje mi do wykonania jakieś zaległe zadania. Tak było także z powrotem na Wielkanoc. Mieszając kolejną taczkę betonu natknęło mnie na przetestowanie aplikacji z Android Market, która pełniłaby funkcję cyfrowej poziomicy. Długo szukać nie musiałem - sporo cyfrowych poziomic znajduje się w sklepie online i to dostępnych zupełnie za darmo. Trzeba tylko sobie wybrać jedną i "teleportować" do telefonu  Xperia arc.

Xperia arc na placu budowy


Nie próbujcie tego w domach. Po lewej analogowa poziomica, po prawej Xperia arc z aplikacją Clinometer, czyli cyfrowa poziomica.

Xperia arc, dzięki wbudowanemu akcelerometrowi, może dobrze sprawować się jako poziomica. Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację z Android Market, np. Clinometer.

Może wykorzystywanie telefonu od Sony Ericssona na placu budowy nie jest najlepszym pomysłem ze względu na nieprzyjazne otoczenie, ale za to do wypoziomowania pralki, czy półki w domu Xperii arc jak najbardziej można używać. Poziomica, którą zawsze możemy mieć w kieszeni spodni jest przydatna.

QR kod do aplikacji Clinometer w Android Market

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz