"" – Latarnik2.0 Podoba się?

sobota, 15 października 2011

Marzyciel make.believe. Konkurs Sony Ericsson

Sony Ericsson z okazji 10-lecia zorganizował konkurs "Marzyciel make.believe". Niżej detale.

Notatka prasowa

"Czy marzysz, aby uszczęśliwić kogoś bliskiego? Zdziałać coś dla innych? Albo po prostu zrobić coś dla siebie? My wiemy, że marzenia się spełniają, w końcu naszym mottem jest hasło make.believe. 
 
Od 10 lat firma Sony Ericsson wprowadza innowacyjne produkty i pionierskie rozwiązania łącząc komunikację z rozrywką. Dziś, organizując konkurs, chcemy podziękować miłośnikom Sony Ericsson, za to że są z nami od tylu lat, wybierając nasze produkty i unikalne rozwiązania. Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie „Marzyciel make.believe”. Wystarczy opisać w 350 znakach swoje marzenie, zgodne z wartościami Sony Ericsson „optimistic” (optymistyczny), „playful” (zabawny), „energetic” (energetyczny), „beautiful” (piękny) i zgłosić je do konkursu za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej na stronie Sony Ericsson Poland na Facebooku. 

„Chcemy, aby nasz konkurs zainspirował wielbicieli naszej marki do podzielenia się z nami swoimi marzeniami. Jesteśmy niezwykle ciekawi pomysłów i cieszy nas możliwość zrealizowania jednego z nich, zgodnie z naszą ideą make.believe” - powiedziała Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing, Sony Ericsson Polska.

Konkurs odbywa się w dwóch etapach – w pierwszym od 12 października 2011 do 26 października  2011 należy zgłaszać swoje pomysły poprzez specjalną aplikację na stronie Sony Ericsson Poland na Facebooku: https://www.facebook.com/SonyEricssonPoland. Następnie jury wyłoni 10 finalistów, których pomysły zostaną poddane głosowaniu fanów na stronie Sony Ericsson na Facebooku. Osoba, której marzenie zbierze najwięcej głosów, zostanie ogłoszona zwycięzcą. Głosowanie będzie drugim etapem konkursu i potrwa od 3 listopada 2011 roku do 17 listopada 2011. Zwycięzcę poznamy 18 listopada! Czekamy na Wasze zgłoszenia!

P.S
Niedawno pisałem, że temperatura w Bukareszcie znacznie spadła i czuć chłodny powiew jesieni. Jednak kilka dni temu wracając z centrum sportowego zrobiłem oto takie zdjęcie: 19 stopni, godzina 23:11!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz