"" – Latarnik2.0 Podoba się?

poniedziałek, 10 października 2011

Yoga i Xperia arc

Po pracy chodzę raz w tygodniu na Yogę. W inne dni wybieram bardziej dynamiczne treningi a potem basen, ale czwartek jest dniem Yogi.

Lubię te zajęcia ze względu na ciszę, spokój, nastrojową delikatną muzykę i, z mojej perspektywy, niemalże mistyczny rumuński głos naszej prowadzącej, z którego nic nie rozumiem. No może poza słowami: inspiraţie; jos (wdech, dół)

Zajęcia grupowe mają wartość głównie motywacyjną, ale trenera Yogi w Android Market też możemy sobie poszukać. Cała masa aplikacji jest dostępnych zupełnie za darmo i czeka na pobranie. Yogę można ćwiczyć też samemu!

Daily Abs Yoga

Aplikacja jest zbiorem pozycji Yoga z opisem oraz treningami. To, co wyróżnia tę aplikację to wgrane lekkie filmiki instruktażowe oraz podkład dźwiękowy z delikatną muzyką i nagraniami z instrukcjami.

QR Code Daily Abs Yoga

Yoga

W odróżnieniu od opisanej wyżej aplikacji zawiera więcej opisanych pozycji Yogi. Wadą jest brak filmów instruktażowych. Ten fakt jest rekompensowany przez bogaty opis pozycji oraz ich wpływu na ciało. Także fajne jest to, że aplikacja posiada opis każdej pozycji w wersji dla początkujących oraz zaawansowanych.

QR Code Yoga


Tymczasem temperatura w Bukareszcie spada. Niedawno przed północą mieliśmy tutaj 19 stopni. Czuć nadchodzącą jesień.




P.S

Kiedy piszę ten tekst o Yodze siedzę na rowerku jednocześnie pisząc. Lubię łączenie rzeczy pożytecznych z pożytecznymi. Ponieważ tekst został już skończony zajmę się także rzeczami przyjemnymi - pierwszy mecz trybu history w Real Football 2011, gdzie odtwarzamy legendarne mecze, czeka na mnie. Mała dawka sportu wirtualnego podczas analogowego? Nie przypominam sobie, abym kiedyś wcześniej uprawiał taką kombinację...

Jeszcze jedna uwaga w sprawie pisania na Xperii arc i ćwiczenia na siłowni: musisz mieć w pobliżu ręcznik, bo pot kiepsko wpływa na precyzję ekranu pojemnościowego smartphonu od Sony Ericssona.

h.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz