"" – Latarnik2.0 Podoba się?

wtorek, 5 czerwca 2012

Xperia S, czyli Euro 2012 w kieszeni. Test filmowania Full HD

Mistrzostwa Euro 2012 w Polsce zaczną się niebawem. Nie musimy być na stadionie, aby być w centrum wydarzeń i wiedzieć co się dzieje na murawie. 

Przejrzyjmy aplikacje na Androida, które są dedykowane tej imprezie sportowej. Rozwiązań tego typu znajdziemy multum.

Stadion Narodowy jeszcze w budowie (maj 2011)Euro 2012
Euro 2012

Jak przystało na tego typu aplikacje, użytkownik może w niej znaleźć wyniki rozgrywek, tabele, informacje o miastach i stadionach, informacje o drużynach, zdjęcia i wiele innych.

Oficjalną aplikację UEFA można pobrać na platformę Android OS tutaj. Zobaczmy jednak jakie alternatywy można znaleźć w Google Play.

Bądź na bieżąco zawsze i wszędzie!

Polish Guide 2012


To przewodnik po Polsce w kontekście Euro 2012, a więc lokalizacja najważniejszych obiektów w mieście oraz, co ciekawe, informacje o alternatywnych do Euro 2012 wydarzeniach kulturowych.

Polish guide
Gry


Google Play jest pełen także gier piłkarskich. W poprzednim roku recenzowałem Real Football 2011. W ten tytuł grałem na prawdę długo. Poczujmy emocje piłkarskie na wyświetlaczach naszych smartphonów.

Real Football 2012

W Google Play można odnaleźć wersję tej gry z roku 2012 z lepszą grafiką i lepszym systemem rozgrywki. Zabierzmy murawę wszędzie ze sobą!
 
Trzeba przyznać, że od roku 2011 dokonał się niezły progres w grafice

Popatrzmy na materiał filmowy


QR Code Real Football 2012

run Football Manager

Gra dla miłośników grzebania w statystykach i ustawieniach, czyli poczuj się jak selekcjoner drużyny. 

run Football Manager

Na zakończenie rzut oka na Stadion Narodowy na kilka dni przed Euro 2012 przy okazji testu filmowania smartphonem Xperia S w Full HD z maksymalnym zoomem i trybem ciągłej korekty ostrości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz